+48 504 288 043
0

POTRZEBUJESZ TRANSPORTU?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez LUKA-TRANS Łukasz Łuniewski, podanych w formularzu kontaktowym, w celu obsługi mojego zapytania, w tym w celu kontaktu ze mną w tym zakresie. Zapoznałem/łam się z obowiązkiem informacyjnym umieszczonym na niniejszej stronie internetowej w zakładce RODO.

Oferta

Najczęściej uczęszczane przez nas kierunki to Europa Zachodnia (przede wszystkim Niemcy, Włochy, Holandia, Belgia, Francja, Austria , Słowenia, Grecja,) Europa Wschodnia (Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan)  również świadczymy usługi na trasie Polska Turcja. Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić transport również na innych trasach. Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nad właściwym przebiegiem procesu transportowego czuwa kompetentny i doświadczony personel. Nasi kierowcy pozostają w stałym kontakcie telefonicznym ze spedytorami zapewniają terminowość zlecanych nam transportów, a co za tym idzie niezakłócony przebieg procesów logistycznych, w jakich uczestniczymy.

Nasi klienci mogą być pewni o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Wszystkie ładunki powierzone nam są ubezpieczone, co dodatkowo podwyższa jakość wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Skontaktuj się
+48 504 288 043
COPYRIGHT © Luka-Trans 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone